FİRMA PROFİLİFirma 1981 yılında Bekir İNESİ nin DNZ MURAT MAKİNA' yı kurmasıyla faaliyetlerine başlamıştır.

DNZ Murat Makina 9.000 m2'si kapalı alan olmak üzere 17.000 m2 toplam alanda iki ayrı tesiste bünyesinde bulunan geniş makine parkuru, 90 çalışanı ile üretimini sürdürmektedir.

Uluslararası tecrübelere sahip şirketimiz sektördeki gelişmeleri de yakından takip ederek bünyesinde sektörün ihtiyaçları doğrultusunda birçok AR-GE faaliyeti yürütmektedir. Halen devam eden yatırımlarla müşterilerine daha iyi hizmet vermeyi hedefleyen firmamız, bu amaçla daha etkin tasarım ve hızlı üretimi sağlayacak teknolojik altyapıyı ve insan kaynaklarını oluşturmaktadır.

Kalite ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile ISO kalite sistemi çerçevesinde faaliyetlerini düzenleyen firmamız her noktada kaliteyi değişmez kural kabul etmişlerdir.


TESİSİMİZ

DNZ MURAT MAKİNE AKKALE TESİSİ
Hammaddenin girişinden müşteriye ürün olarak ulaşmasına kadar her aşamasının titizlikle kontrol edildiği demir çelik hazırlama ve işleme tesisleri kurulması, makine ve ekipmanlarının sağlanması konusunda sektörde edinmiş olduğu 30 yıllık tecrübeyi, 17000 m2'den oluşan tesisinde 90 çalışanı ve güçlü makine parkuruyla sürdürmektedir.

DNZ Murat Makine, Akkale Tesisi'nde uluslararası standartlar çerçevesinde demir çelik sektöründe kullanılan her türlü makinenin imalatı ve AR-GE faaliyetlerini yürütür. Ayrıca konusunda uzman mühendis kadrosuyla müşteri istek ve beklentileri doğrultusunda çeşitli büyüklük ve kapasitelerde demir çelik tesisi projeleri hazırlanır. Demir çelik hazırlama tesislerinin işletme maliyetlerini düşürmek amacıyla hertürlü mühendislik ve danışmanlık hizmetlerini yürütür. Anahtar teslimi kurmuş olduğu demir çelik hazırlama tesislerinin devreye alınıp işletilmesi ve teknik servis hizmetlerini sağlar.

Bünyesinde bulunan mühendis kadrosu ile yurtiçi ve yurtdışı firmalar için danışmanlık, mühendislik hizmeti ve AR-GE faaliyetlerini yürüten firma mevcut makine parkuru ve personeli ile de bu firmalara ekipman ve yedek parça sağlanması konusunda çözüm üreten ve ürettiği çözümleri uygulayarak sonuca ulaşan uluslararası bir firmadır.


KALİTE POLİTİKAMIZ

Firmamızın kalite anlayışı TÜV SÜD Management Service GMBH tarafından haddehane ekipmanları ve tesisi ile beton santrali ve mermer makineleri üretimi, satışı ve montajı konularında ISO 9001:2000 kalite yönetim sistemini yürürlüğe koyduğu ve yürütmekte olduğu belgelenmiştir.

Firmamız üretmekte olduğu tüm makine ve ekipmanlarda, yaptığı tesis kurulum ve hizmetlerinde ISO 9001:2000 kalite yönetim sisteminin gerektirdiği tüm şartları karşılayarak, kaliteli ürün ve hizmet anlayışına ilke edinmiştir.

Tüm Hakları Saklıdır. Murat Makine Denizli / Türkiye   |   Mega Tasarım © 2017